Перейти до основного вмісту

Віденська державна опера безкоштовно покаже свої архіви під час карантину



Найбільші світові театри переходять у режим онлайн на час карантину, щоб дарувати мистецтво своїм глядачам у час пандемії. Саме тому Віденська державна опера прийняла рішення відкрити свої архіви для прямої трансляції.

Починаючи з 15 березня 2020 року, Wiener Staatsoper абсолютно безкоштовно транслюватиме записи минулих вистав опери і балету щодня через потокову платформу www.staatsoperlive.com. Трансляції починатимуться о 19-й (за автрійським часом) годині та будуть залишатися доступними протягом 24 годин.

Завантажити трансляції можна тут: https://www.staatsoperlive.com. Для цього лише потрібно залогінитись або зареєструватись як новий користувач на сайті.

Програму показів можна переглянути тут:  https://www.staatsoperlive.com/calendar. Тож театр завжди з вами і в ці дні картину можна поринути в чарівний світ вишуканої європейської опери, не встаючи з дивану. Насолоджуйтесь і будьте здорові!

Коментарі

  1. Дякую. Дуже хочеться хоч так побувати у Віденській опері

    ВідповістиВидалити
  2. А як це зробити практично? Перейшовши по посиланню просять ввести логін і пароль, а натискаючи на архів оплата 5 евро, сьогодні вже 15 березня, чи доступ буде пізніше?

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. Перейшла за посиланням, зареєструвалася (тільки Логіян і пароль попросили) без 5-ти євро. Працює :) Чекаю на 19:00

      Видалити
  3. Все працює!!! Отримала неймовірне задоволення від опери Вагнера. Приєднуйтесь до переглядів, не пожалкуєте

    ВідповістиВидалити
  4. Та не працює там нічого!!!! Ссилка не робоча!!!!!!!!!!!

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. все рабочее, уже два вечера наслаждаюсь. Там нужна регистрация и потом оформить подписку за ноль евро

      Видалити
  5. Не правда! Без сплати абонплати в
    499 грн не можливо. Далі не пускають

    ВідповістиВидалити

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

Цитати Леся Курбаса

Початком мистецтва світу є театр. Створити те, чого немає в дійсності, кинути людям фантазію, ідеальне, неіснуюче, але прекрасне — тільки в цьому може бути різниця актора від гарно вишколеної мавпи. А для цього треба розбудити фантазію, виростити їй крила і навчитись літати. Митець той, хто у відчуванні творчому сильніший від існуючих категорій. Театр має бути таким, яким суспільство має бути завтра. Ви плачете на сцені, а публіка спокійно поглядає, а треба, щоб ви були спокійні, а публіка плакала! Мистецтво, особливо театр, мусить повернутися до своєї первісної форми — форми релігійного акту. Воно… в суті своїй — акт релігійний. Воно — могутній засіб перетворення грубого в тонке, підйому у вищі сфери, перетворення матерії. Тоді дійсно театр — храм, і мусить бути чистим і тихим, хоч і всякі молитви будуть у ньому. Коли ми принижуємо наші вимоги до того, що ми можемо в наших обставинах, то це не дасть ніякого прогресу. Політика залежить від державних мужів майже стіл

Кабукі - японський традиційний театр

В Японії лише за чотирма театрами - бугаку, бунраку, кабукі і ногаку - закріпився статус «традиційних». У країні досі існують виконавські мистецтва, безвісти зниклі на азіатському континенті. Виниклі в свій час під прямим впливом ритуальної та ігрової культур Китаю, Кореї, Індії, Тибету, Персії (а в ідейному плані - шаманізму, синтоїзму, буддизму, конфуціанства, даосизму, індуїзму), ці виконавські мистецтва збереглися в Японії і донині. Фото актора з вистави театру Один з найвідоміших традиційних японських театрів - це театр кабукі. Початок жанру кабукі поклала Ідзумо-но Окуні 1603 року, коли стала виконувати ритуальні танці у висохлому руслі річки, а також на багатолюдних вулицях Кіото. Пізніше Окуні стала додавати до своїх танців світські й романтичні сцени під акомпанемент різних музичних інструментів. З ростом популярності Окуні стала виступати на сцені й зібрала свою трупу, що складалась тільки з жінок . Театр став відомим і виступав навіть перед імператором. Пі

Українська класика в театрі

Постановки української класики в сучасному українському театрі вже давно переросли образ Мельпомени у віночку та вишиванці. Українська література в сучасному театрі – це філософський дискурс в національну свідомість, котрий вибудовує парадигму погляду на сучасне українське мистецтво. І саме з такими виставами без кліше ми познайомимо вас у цій статті, і ви забудете, що таке «укрліт» шкільного формату. Національний театр ім. І. Франка Традиційно саме в Національному театрі Франка можна знайти вистави за українською класикою на будь-який смак. Серед них є й такі, що заслуговують особливої уваги і відкриють для вас «укрліт» наново. «Morituri te salutant» Фото: офіційна сторінка театру Вистава за творами майстра української психологічної новели Василя Стефаника (1871 – 1936 рр.). Його твори, в основному трагічного напрямку, змальовують буденність сільського життя, ті драми, які відбуваються день при дні, навіть без усвідомлення героями значення і суті їх. Інсценіз